Logo HOPE GROUP

www.hopegroup.cz

Spoluprovozovatelem EXAMS CENTRA je společnost HOPE GROUP, expertní a vzdělávací organizace se zastoupením v Brně a v Praze, sdružující divize:

  • euservis.cz: expertní platforma pro analytické a evaluační studie, strategické, projektové a manažerské poradenství ve veřejném sektoru,
  • exams.cz: e-learningová a on-line řešení pro výuku a testování, mj. HOPE learning system.
  • online-kurzy.cz: e-learningové vzdělávání,
  • jazykovyservis.cz: špičkové jazykové vzdělávací pracoviště zajišťující výuku jazyků, překlady a tlumočení včetně A/V a IR technologií v akademických institucích, veřejné správě i soukromém sektoru,

Společnost spolupracuje s řadou akademických pracovníků na expertních a vzdělávacích projektech, a podporuje transfer špičkového akademického know-how do praxe a zpět.

Společnost HOPE GROUP je vzdělávací institucí akreditovanou MVČR a MŠMT.

RSS feedaktuality

27.03.2017

-- DŮLEŽITÁ NOVINKA --Nové termíny penzijních zkoušek jsou k objednání již pouze přes naší partnerskou společnost EFPA ČR - zkoušky i přípravný e-learning tedy objednávejte nově přes portál efpa.cz, konkrétně zde https://efpa.cz/zkousky/zkouska-penze.

15.12.2016

Nové termíny zkoušek pro leden-březen 2016 byly vypsány! Podívejte se do nabídky termínů.

01.11.2016

Poslední 2 termíny zkoušky z penzí do konce roku 2016: 1. 12. v PRAZE a 13. 12. v BRNĚ. Nenechávejte přihlášení na poslední chvíli!

09.09.2016

V. Mezinárodní konference naší sesterské asociace EFPA ČR pro všechny profesionály v poradenském byznyse! 21. 9. 2016, TOP Hotel Praha, Tomáš Sedláček, zástupci ČNB, MF ČR a další zajímaví řečníci. Poslední volná místa na efpa.cz/konference

Administrační portál systému zkoušek pro ověření odborné způsobilosti pro distribuci některých produktů dle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření (Akreditace ČNB č.j. 2014/021009/CNB/570)

Partneři centra:
pef
ekf
EFPA Česká republika
AFIZ