Postup při přihlášení na opravný termín zkoušky

Tento postup platí pouze pro uchazeče, kteří objednávají i hradí zkoušku samostatně na portále exams.cz. V jiném případě musí uchazeč kontaktovat svého manažera či oddělení vzdělávání, které poskytne informace k dalšímu postupu.

Po zjištění neúspěšného výsledku zkoušky máte možnost zkoušky opakovat v jakémkoliv následujícím volném termínu. Postup při objednání a přihlášení na termín je obdobný jako u původní zkoušky:

Přihlašte se pod svým uživatelským jménem a heslem.

Poté proveďte objednávku dané služby (sekce Objednávky). V tomto případě se Vám mezi produkty k objednání objeví položka „Opravná zkouška“. V tomto okamžiku již vidíte volné termíny (sekce Termíny zkoušek – přihlášení), nelze se na ně však přihlásit. Zvýhodněnou cenu "Opravné zkoušky" můžete využít nejpozději do 1 roku od neúspěšného splnění testu.

Přihlásit na zkouškový termín se lze po provedení objednávky a zaplacení ceny na základě zálohové faktury, kterou Vám systém automaticky zašle ihned po vytvoření objednávky. Možnost přihlašování se v aplikaci spustí po ověření a spárování Vaší platby, obvykle do 48 hodin po jejím provedení (záleží na převodu mezi bankami).

Termín zkoušky můžete poté vybrat z nabízeného seznamu dostupných termínů. Přihlášení provedete kliknutím na ikonu ve sloupci „Akce“ u požadovaného termínu zkoušky. Na volný termín se můžete přihlásit nejpozději 3 dny před konáním zkoušky, poté je možnost přihlášení na daný termín z technických a organizačních důvodů zablokována.

Odhlašování, změna termínů a storno podmínky

Pro tyto operace platí shodné podmínky jako pro řádný termín zkoušky. Z daného termínu se můžete i odhlásit, opět pouhým kliknutím na ikonu ve sloupci „Akce“ u odhlašovaného termínu zkoušky.

POZOR: Pokud zbývá 10 a méně dní do data zkoušky, nelze se již ze zvoleného termínu odhlásit. Pokud zvolený termín přesto nevyužijete, je uplatněno storno ve výši 100% zaplacené ceny. Věnujte prosím pozornost storno podmínkám, které jsou součástí Zkušebního řádu a Obchodních podmínek portálu exams.cz.

RSS feedaktuality

01.04.2020

Seriál rad EFA/EFP poradců EFA/EFP poradci radí s aktuálními finančními otázkami - PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO SERIÁL NALEZNETE ZDE:

24.03.2020

**EFPA ČR ruší zkoušky do odvolání** V kontextu dalších opatření, které v pondělí 23. 3. přijala vláda ČR v rámci vyhlášeného nouzového stavu, jsme nucení **zrušit konání všech termínů zkoušek do odvolání.** O zrušení vašich termínů budete informováni e-mailem. Přihlášení účastníci se mohou zcela zdarma přehlásit na jiný termín zkoušky. Všechny účastníky zapsané ve zrušeném období ujišťujeme, že o svůj již zaplacený termín nepřijdou. V případě, že si s přehlášením nevíte rady, kontaktujte náš helpdesk v běžné pracovní době. Již nyní zpřístupňujeme termíny v létě a na podzim s dostatečnou kapacitou, míst bude pro všechny zájemce dostatek. Věříme, že tuto komplikovanou dobu využijete pro další studium a přípravu. K dispozici je pro vás zdarma testovací aplikace Dril, a to nově bez nutnosti přihlášení na termín zkoušky. Děkujeme za pochopení, společně vše zvládneme Váš tým EFPA ČR

18.03.2020

EFPA pomáhá veřejnosti ZDARMA Vážení přátelé, v těchto dnech se na nás obrací desítky osob s dotazy typu: „Jak mám pracovat se současnými rezervami?“, „Jak mám upravit své rodinné hospodaření?“ „Jak postupovat v případě potřeby odložit splátky úvěrů?“ a dalšími. Pokud máte svého finančního poradce, neváhejte se na něj obrátit s jakýmikoliv dotazy. Pokud finančního poradce nemáte, nebo vám není schopen pomoci, vyberte si z více než 300 poradců s certifikátem EFA/ EFP - kontaktovat je můžete přímo ze stránky https://efpa.cz/poradci - zde si podle regionu či jména vyberete vám nejbližšího odborníka. EFPA bude každý týden zveřejňovat v aktualitě níže otázky našich spoluobčanů a odpovědi na ně. https://efpa.cz/aktualita/228-serial-rad-efa-efp-poradc- Online testy nově zdarma Abyste mohli jít dětem a kolegům příkladem a využili čas k vlastnímu rozvoji, připravila pro Vás EFPA cvičné testy na všechny odborné zkoušky on-line ZDARMA. Cvičné testy naleznete ZDE. Přejeme Vám v této nelehké době pevné zdraví, energii a pokud možno klid, abychom to všichni zvládli. Váš tým EFPA ČR

13.03.2020

-- MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ -- na odborných zkouškách EFPA ČR V souvislosti s usnesením vlády ČR ze dne 12. 3. 2020 upravuje EFPA ČR pravidla pořádání odborných zkoušek následovně: - Vypsané termíny zkoušek se konají v původních oznámených termínech Zkoušky jsou organizovány ve sníženém počtu do 29 osob Plánované termíny budou i nadále probíhat v tomto omezeném režimu Na zkouškách je upravováno rozesazení s větším prostorem mezi účastníky Váš tým EFPA ČR

Administrační portál systému zkoušek pro ověření odborné způsobilosti pro distribuci některých produktů dle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření (Akreditace ČNB č.j. 2014/021009/CNB/570)

Partneři centra:
pef
ekf
EFPA Česká republika
AFIZ