často kladené dotazy

blue dot Co mám dělat v případě, že jsem zapomněl uživatelské jméno/heslo k administraci na webu www.exams.cz?

Využijte znovuzaslání zapomenutého hesla na adrese http://exams.cz/lost-password/

blue dot Jaký je rozdíl mezi weby exams.cz a edu.exams.cz? Mohu použít stejné přihlašovací údaje k přihlášení na ně?

Web Exams.cz (www.exams.cz) je portál pro zkoušky odborné způsobilosti. Účastníkům zkoušek je nabízena mj. elearningová podpora k těmto zkouškám, která se nachází na Portále e-learningového vzdělávání edu.exams.cz (http://edu.exams.cz). Pro přihlášení k e-learningu NELZE využít stejné přihlašovací údaje jako k portálu www.exams.cz.

blue dot Kde naleznu certifikát z e-learningu?

Musíte se přihlásit na Portál e-learningového vzdělávání edu.exams.cz (http://edu.exams.cz). Zde poté v přípravném kurzu v modulu Závěrečný test najděte pod spuštěním testu odkaz na vygenerování certifikátu. Odkaz k vygenerování certifikátu je však zpřístupněn až po úspěšném zvládnutí testu.

blue dot Kde naleznu osvědčení o vykonání zkoušek odborné způsobilosti (certifikát)?

V případě, že jste úspěšně složil/a zkoušku odborné způsobilosti, naleznete své osvědčení (certifikát) po přihlášení na portále www.exams.cz v sekci „Výsledky zkoušek“.

blue dot Na koho se mám obrátit v případě dotazů ohledně zkoušek odborné způsobilosti?

V případě, že spadáte pod našeho korporátního klienta, obraťte se prosím na svého koordinátora vzdělávání. Pro ostatní dotazy využijte kontaktní formulář v sekci KONTAKTY.

blue dot Zkoušku jsem nesplnil, jak mám dále postupovat? Kde naleznu opravné termíny?

V případě, že spadáte pod našeho korporátního klienta, obraťte se prosím na svého koordinátora vzdělávání. V ostatních případech využijte sekci ZKOUŠKA->REGISTRACE/ZÁPIS

blue dot Ve svém profilu v administraci (www.exams.cz) mám špatně vyplněny své osobní údaje, jak dále postupovat?

Využijte kontaktní formulář v sekci KONTAKTY, kde stručně popiště svůj požadavek.

blue dot Kde naleznu vypsané připravované termíny zkoušek?

V sekci ZKOUŠKA/TERMÍNY ZKOUŠEK.

blue dot Na můj mail mi nepřišla zpráva o výsledku absolvovaných zkoušek. Co mohu dělat?

Zkontrolujte si prosím nastavení a volnou kapacitu své emailové schránky a také složku Koš/Spam. Výsledky zkoušek naleznete také po přihlášení na portále www.exams.cz v sekci VÝSLEDKY ZKOUŠEK.

RSS feedaktuality

01.04.2020

Seriál rad EFA/EFP poradců EFA/EFP poradci radí s aktuálními finančními otázkami - PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO SERIÁL NALEZNETE ZDE:

24.03.2020

**EFPA ČR ruší zkoušky do odvolání** V kontextu dalších opatření, které v pondělí 23. 3. přijala vláda ČR v rámci vyhlášeného nouzového stavu, jsme nucení **zrušit konání všech termínů zkoušek do odvolání.** O zrušení vašich termínů budete informováni e-mailem. Přihlášení účastníci se mohou zcela zdarma přehlásit na jiný termín zkoušky. Všechny účastníky zapsané ve zrušeném období ujišťujeme, že o svůj již zaplacený termín nepřijdou. V případě, že si s přehlášením nevíte rady, kontaktujte náš helpdesk v běžné pracovní době. Již nyní zpřístupňujeme termíny v létě a na podzim s dostatečnou kapacitou, míst bude pro všechny zájemce dostatek. Věříme, že tuto komplikovanou dobu využijete pro další studium a přípravu. K dispozici je pro vás zdarma testovací aplikace Dril, a to nově bez nutnosti přihlášení na termín zkoušky. Děkujeme za pochopení, společně vše zvládneme Váš tým EFPA ČR

18.03.2020

EFPA pomáhá veřejnosti ZDARMA Vážení přátelé, v těchto dnech se na nás obrací desítky osob s dotazy typu: „Jak mám pracovat se současnými rezervami?“, „Jak mám upravit své rodinné hospodaření?“ „Jak postupovat v případě potřeby odložit splátky úvěrů?“ a dalšími. Pokud máte svého finančního poradce, neváhejte se na něj obrátit s jakýmikoliv dotazy. Pokud finančního poradce nemáte, nebo vám není schopen pomoci, vyberte si z více než 300 poradců s certifikátem EFA/ EFP - kontaktovat je můžete přímo ze stránky https://efpa.cz/poradci - zde si podle regionu či jména vyberete vám nejbližšího odborníka. EFPA bude každý týden zveřejňovat v aktualitě níže otázky našich spoluobčanů a odpovědi na ně. https://efpa.cz/aktualita/228-serial-rad-efa-efp-poradc- Online testy nově zdarma Abyste mohli jít dětem a kolegům příkladem a využili čas k vlastnímu rozvoji, připravila pro Vás EFPA cvičné testy na všechny odborné zkoušky on-line ZDARMA. Cvičné testy naleznete ZDE. Přejeme Vám v této nelehké době pevné zdraví, energii a pokud možno klid, abychom to všichni zvládli. Váš tým EFPA ČR

13.03.2020

-- MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ -- na odborných zkouškách EFPA ČR V souvislosti s usnesením vlády ČR ze dne 12. 3. 2020 upravuje EFPA ČR pravidla pořádání odborných zkoušek následovně: - Vypsané termíny zkoušek se konají v původních oznámených termínech Zkoušky jsou organizovány ve sníženém počtu do 29 osob Plánované termíny budou i nadále probíhat v tomto omezeném režimu Na zkouškách je upravováno rozesazení s větším prostorem mezi účastníky Váš tým EFPA ČR

Administrační portál systému zkoušek pro ověření odborné způsobilosti pro distribuci některých produktů dle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření (Akreditace ČNB č.j. 2014/021009/CNB/570)

Partneři centra:
pef
ekf
EFPA Česká republika
AFIZ