často kladené dotazy

blue dot Co mám dělat v případě, že jsem zapomněl uživatelské jméno/heslo k administraci na webu www.exams.cz?

Využijte znovuzaslání zapomenutého hesla na adrese http://exams.cz/lost-password/

blue dot Jaký je rozdíl mezi weby exams.cz a edu.exams.cz? Mohu použít stejné přihlašovací údaje k přihlášení na ně?

Web Exams.cz (www.exams.cz) je portál pro zkoušky odborné způsobilosti. Účastníkům zkoušek je nabízena mj. elearningová podpora k těmto zkouškám, která se nachází na Portále e-learningového vzdělávání edu.exams.cz (http://edu.exams.cz). Pro přihlášení k e-learningu NELZE využít stejné přihlašovací údaje jako k portálu www.exams.cz.

blue dot Kde naleznu certifikát z e-learningu?

Musíte se přihlásit na Portál e-learningového vzdělávání edu.exams.cz (http://edu.exams.cz). Zde poté v přípravném kurzu v modulu Závěrečný test najděte pod spuštěním testu odkaz na vygenerování certifikátu. Odkaz k vygenerování certifikátu je však zpřístupněn až po úspěšném zvládnutí testu.

blue dot Kde naleznu osvědčení o vykonání zkoušek odborné způsobilosti (certifikát)?

V případě, že jste úspěšně složil/a zkoušku odborné způsobilosti, naleznete své osvědčení (certifikát) po přihlášení na portále www.exams.cz v sekci „Výsledky zkoušek“.

blue dot Na koho se mám obrátit v případě dotazů ohledně zkoušek odborné způsobilosti?

V případě, že spadáte pod našeho korporátního klienta, obraťte se prosím na svého koordinátora vzdělávání. Pro ostatní dotazy využijte kontaktní formulář v sekci KONTAKTY.

blue dot Zkoušku jsem nesplnil, jak mám dále postupovat? Kde naleznu opravné termíny?

V případě, že spadáte pod našeho korporátního klienta, obraťte se prosím na svého koordinátora vzdělávání. V ostatních případech využijte sekci ZKOUŠKA->REGISTRACE/ZÁPIS

blue dot Ve svém profilu v administraci (www.exams.cz) mám špatně vyplněny své osobní údaje, jak dále postupovat?

Využijte kontaktní formulář v sekci KONTAKTY, kde stručně popiště svůj požadavek.

blue dot Kde naleznu vypsané připravované termíny zkoušek?

V sekci ZKOUŠKA/TERMÍNY ZKOUŠEK.

blue dot Na můj mail mi nepřišla zpráva o výsledku absolvovaných zkoušek. Co mohu dělat?

Zkontrolujte si prosím nastavení a volnou kapacitu své emailové schránky a také složku Koš/Spam. Výsledky zkoušek naleznete také po přihlášení na portále www.exams.cz v sekci VÝSLEDKY ZKOUŠEK.

RSS feedaktuality

27.03.2017

-- DŮLEŽITÁ NOVINKA --Nové termíny penzijních zkoušek jsou k objednání již pouze přes naší partnerskou společnost EFPA ČR - zkoušky i přípravný e-learning tedy objednávejte nově přes portál efpa.cz, konkrétně zde https://efpa.cz/zkousky/zkouska-penze.

15.12.2016

Nové termíny zkoušek pro leden-březen 2016 byly vypsány! Podívejte se do nabídky termínů.

01.11.2016

Poslední 2 termíny zkoušky z penzí do konce roku 2016: 1. 12. v PRAZE a 13. 12. v BRNĚ. Nenechávejte přihlášení na poslední chvíli!

09.09.2016

V. Mezinárodní konference naší sesterské asociace EFPA ČR pro všechny profesionály v poradenském byznyse! 21. 9. 2016, TOP Hotel Praha, Tomáš Sedláček, zástupci ČNB, MF ČR a další zajímaví řečníci. Poslední volná místa na efpa.cz/konference

Administrační portál systému zkoušek pro ověření odborné způsobilosti pro distribuci některých produktů dle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření (Akreditace ČNB č.j. 2014/021009/CNB/570)

Partneři centra:
pef
ekf
EFPA Česká republika
AFIZ