Jak získat zkoušku?

 • Hromadně prostřednictvím Vaší sítě či zaměstnavatele (banky, fondu, penzijní společnosti),
  • má vaše síť či zaměstnavatel uzavřenou korporátní smlouvu s centrem exams.cz? Ke zkoušce a dalším službám se přihlaste prostřednictvím vašich interních postupů. Zkontaktujte svého manažera či HR oddělení.
  • Chcete dohodnout služby pro více kolegů z vaší společnosti (samostatný termín zkoušky, hromadná registrace apod.)? Využijte kontaktní formulář
 • Individuálně
  • Nejste-li součástí sítě nebo společnosti, která má smlouvu s EXAMS CENTRUM s.r.o., přihlašujete se individuální cestou přímo na portálu exams.cz.

Jak je dobré postupovat?

Chci zkoušku a rád/a bych se na ni dobře připravil/a

Návod registrace

Pak navrhujeme tento postup:

 1. Zaregistrujte se na portál exams.cz. Registraci můžete provést zde.
 2. Objednejte si zkoušku vč. elearningového kurzu, který Vám výrazně pomůže zvýšit úspěšnost u zkoušky. Informace o přípravě na zkoušku a dalším vzdělávání naleznete zde.
 3. Proveďte platbu
 4. Odstudujte či absolvujte přípravné kurzy, pokud jste si je vybrali, a na konci získáte certifikát o absolvování.
 5. Přihlaste se na nejbližší termín zkoušky a získejte Osvědčení dle z. 427/2011 Sb.!

RSS feedaktuality

27.03.2017

-- DŮLEŽITÁ NOVINKA --Nové termíny penzijních zkoušek jsou k objednání již pouze přes naší partnerskou společnost EFPA ČR - zkoušky i přípravný e-learning tedy objednávejte nově přes portál efpa.cz, konkrétně zde https://efpa.cz/zkousky/zkouska-penze.

15.12.2016

Nové termíny zkoušek pro leden-březen 2016 byly vypsány! Podívejte se do nabídky termínů.

01.11.2016

Poslední 2 termíny zkoušky z penzí do konce roku 2016: 1. 12. v PRAZE a 13. 12. v BRNĚ. Nenechávejte přihlášení na poslední chvíli!

09.09.2016

V. Mezinárodní konference naší sesterské asociace EFPA ČR pro všechny profesionály v poradenském byznyse! 21. 9. 2016, TOP Hotel Praha, Tomáš Sedláček, zástupci ČNB, MF ČR a další zajímaví řečníci. Poslední volná místa na efpa.cz/konference

Administrační portál systému zkoušek pro ověření odborné způsobilosti pro distribuci některých produktů dle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření (Akreditace ČNB č.j. 2014/021009/CNB/570)

Partneři centra:
pef
ekf
EFPA Česká republika
AFIZ