Postup při přihlášení na opravný termín zkoušky

Tento postup platí pouze pro uchazeče, kteří objednávají i hradí zkoušku samostatně na portále exams.cz. V jiném případě musí uchazeč kontaktovat svého manažera či oddělení vzdělávání, které poskytne informace k dalšímu postupu.

Po zjištění neúspěšného výsledku zkoušky máte možnost zkoušky opakovat v jakémkoliv následujícím volném termínu. Postup při objednání a přihlášení na termín je obdobný jako u původní zkoušky:

Přihlašte se pod svým uživatelským jménem a heslem.

Poté proveďte objednávku dané služby (sekce Objednávky). V tomto případě se Vám mezi produkty k objednání objeví položka „Opravná zkouška“. V tomto okamžiku již vidíte volné termíny (sekce Termíny zkoušek – přihlášení), nelze se na ně však přihlásit. Zvýhodněnou cenu "Opravné zkoušky" můžete využít nejpozději do 1 roku od neúspěšného splnění testu.

Přihlásit na zkouškový termín se lze po provedení objednávky a zaplacení ceny na základě zálohové faktury, kterou Vám systém automaticky zašle ihned po vytvoření objednávky. Možnost přihlašování se v aplikaci spustí po ověření a spárování Vaší platby, obvykle do 48 hodin po jejím provedení (záleží na převodu mezi bankami).

Termín zkoušky můžete poté vybrat z nabízeného seznamu dostupných termínů. Přihlášení provedete kliknutím na ikonu ve sloupci „Akce“ u požadovaného termínu zkoušky. Na volný termín se můžete přihlásit nejpozději 3 dny před konáním zkoušky, poté je možnost přihlášení na daný termín z technických a organizačních důvodů zablokována.

Odhlašování, změna termínů a storno podmínky

Pro tyto operace platí shodné podmínky jako pro řádný termín zkoušky. Z daného termínu se můžete i odhlásit, opět pouhým kliknutím na ikonu ve sloupci „Akce“ u odhlašovaného termínu zkoušky.

POZOR: Pokud zbývá 10 a méně dní do data zkoušky, nelze se již ze zvoleného termínu odhlásit. Pokud zvolený termín přesto nevyužijete, je uplatněno storno ve výši 100% zaplacené ceny. Věnujte prosím pozornost storno podmínkám, které jsou součástí Zkušebního řádu a Obchodních podmínek portálu exams.cz.

RSS feedaktuality

27.03.2017

-- DŮLEŽITÁ NOVINKA --Nové termíny penzijních zkoušek jsou k objednání již pouze přes naší partnerskou společnost EFPA ČR - zkoušky i přípravný e-learning tedy objednávejte nově přes portál efpa.cz, konkrétně zde https://efpa.cz/zkousky/zkouska-penze.

15.12.2016

Nové termíny zkoušek pro leden-březen 2016 byly vypsány! Podívejte se do nabídky termínů.

01.11.2016

Poslední 2 termíny zkoušky z penzí do konce roku 2016: 1. 12. v PRAZE a 13. 12. v BRNĚ. Nenechávejte přihlášení na poslední chvíli!

09.09.2016

V. Mezinárodní konference naší sesterské asociace EFPA ČR pro všechny profesionály v poradenském byznyse! 21. 9. 2016, TOP Hotel Praha, Tomáš Sedláček, zástupci ČNB, MF ČR a další zajímaví řečníci. Poslední volná místa na efpa.cz/konference

Administrační portál systému zkoušek pro ověření odborné způsobilosti pro distribuci některých produktů dle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření (Akreditace ČNB č.j. 2014/021009/CNB/570)

Partneři centra:
pef
ekf
EFPA Česká republika
AFIZ