EXAMS CENTRUM

Vize centra

EXAMS CENTRUM je největší nezávislý a důvěryhodný partner pro pořádání zkoušek odborné způsobilosti a zajišťování odborného vzdělávání ve finančním sektoru.

EXAMS CENTRUM je akreditováno Českou národní bankou k provádění zkoušek odborné způsobilosti dle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření.

Portfolio služeb

Mobilní rack
  • E-learningové kurzy k přípravě na zkoušky soustředěné na portále edu.exams.cz
  • Prezenční semináře a workshopy k přípravě na zkoušky
  • Prezenční semináře a workshopy na odborná témata a k rozvoji obchodních a argumentačních dovedností poradců a dalších osob působících ve finančním sektoru
  • Pořádání zkoušek odborné způsobilosti na finančním trhu (mj. dle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření)
  • Podpora partnerů, poskytování zkušebního portálu pro realizaci testů a zkoušek – provedeme vám přezkoušení zaměstnanců na míru!

Kvalita služeb

  • EXAMS CENTRUM je soustředěnou platformou špičkových odborných a lektorských kapacit, a sdružuje přední akademické a odborné kapacity v oboru financí a finančního poradenství.
  • Semináře jsou vedeny výhradně speciálně připravenými lektory. Každý lektor se musí účastnit důsledné přípravy, tzv. Training of Trainers (semináře Ing. Petra Šafránka, AFIZ ČR, konzultace ČNB, MPSV), a využívá databázi FAQ a aktualizované materiály edu.exams.cz.
  • Vlastní vzdělávací portál edu.exams.cz,soustřeďující e-learningové aplikace pro vzdělávání a rozvoj poradců, registrováno přes 10000 účastníků.
  • Mezi lektory jsou i zkušení poradci. Příprava není akademickou teorií, ale lze ji plně využít v praxi!
  • Systém zkoušek je zabezpečen špičkovou technologií, mobilními zkušebními pracovišti, které umožňují vysokou kapacitu zkoušek a velmi krátkou dobu k získání objektivních výsledků.

RSS feedaktuality

27.03.2017

-- DŮLEŽITÁ NOVINKA --Nové termíny penzijních zkoušek jsou k objednání již pouze přes naší partnerskou společnost EFPA ČR - zkoušky i přípravný e-learning tedy objednávejte nově přes portál efpa.cz, konkrétně zde https://efpa.cz/zkousky/zkouska-penze.

15.12.2016

Nové termíny zkoušek pro leden-březen 2016 byly vypsány! Podívejte se do nabídky termínů.

01.11.2016

Poslední 2 termíny zkoušky z penzí do konce roku 2016: 1. 12. v PRAZE a 13. 12. v BRNĚ. Nenechávejte přihlášení na poslední chvíli!

09.09.2016

V. Mezinárodní konference naší sesterské asociace EFPA ČR pro všechny profesionály v poradenském byznyse! 21. 9. 2016, TOP Hotel Praha, Tomáš Sedláček, zástupci ČNB, MF ČR a další zajímaví řečníci. Poslední volná místa na efpa.cz/konference

Administrační portál systému zkoušek pro ověření odborné způsobilosti pro distribuci některých produktů dle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření (Akreditace ČNB č.j. 2014/021009/CNB/570)

Partneři centra:
pef
ekf
EFPA Česká republika
AFIZ